HABERLER
22.12.2017
Son anına kadar üyeleriyle birlikteydi


İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, vefatından saatler öncesine kadar Oda üyeleri ile birlikteydi. Çağlar, Oda etkinliklerine bayram, hafta sonu, gece demeden katılmaya özen gösterirdi. Başkan Çağlar, vefatından önceki cuma günü 2. El Otomotiv Satış Danışmanı Eğitim Programı’nda, üyelerinin mutluluğunu paylaştı.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, vefatından saatler öncesine kadar Oda üyeleri ile birlikteydi. Çağlar, Oda etkinliklerine bayram, hafta sonu, gece demeden katılmaya özen gösterirdi. Başkan Çağlar, vefatından önceki cuma günü 2. El Otomotiv Satış Danışmanı Eğitim Programı’nda, üyelerinin mutluluğunu paylaştı. Cumartesi günü ise İstanbul Ticaret Odası Futbol Turnuvası’nın final maçına katıldı ve kazananlara kupalarını verdi.

SON TWEET

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin inovasyon bilincini geliştirmek amacıyla düzenlediği İnovaLİG Programı, İbrahim Çağlar’ın son tweeti oldu: “İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü kategorisinde Arzum Elektrikli Ev Aletleri ile Türkiye şampiyonu olan meclis üyemiz @tmuratkolbasi’ni ve tüm Arzum çalışanlarını tebrik ediyorum.”

 

GÖRÜŞTÜĞÜ SON BAŞKONSOLOS

İbrahim Çağlar, 16 Kasım günü Güney Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Cha Young-Cheol’u ziyaret ederek, iki ülke ticareti ve ilişkileri hakkında görüştü.

SON DİPLOMATİK GÖRÜŞME

Katar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sheikh Khalifa Bin Jassim Bin Mohammed Al Thani yönetimindeki iş adamları heyeti, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar’ı ziyaret ederek, bir çalışma toplantısı gerçekleştirdi.

SON GÖRÜŞTÜĞÜ BAKAN

İbrahim Çağlar, Edirne’deki programları çerçevesinde Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile bir araya geldi.

 

SPOR SEVGİSİ

İbrahim Çağlar, hafta sonu dinlenmek yerine, vefatından bir gün önce cumartesi günü İTO Spor Kulübü’nün düzenlediği İTO Futbol Turnuvası final maçını izledi. Meclis Üyeleri ile keyifli vakit geçiren Çağlar, sahaya da inerek takımların sevincini paylaştı.

 

OTURUM BAŞKANI

İbrahim Çağlar, 5 Aralık Salı günü MIPIM 2018 Gayrimenkul Tanıtım Çadırı Organizasyonu Toplantısı’na oturum başkanlığı yaptı.

 

ÜYELERLE SERTİFİKA SEVİNCİ

İbrahim Çağlar, İTO Motorlu Taşıt Satış ve Servisi Meslek Komitesi’nce hazırlanan 2. El Otomotiv Satış Danışmanı Eğitim Programı’na katılarak, eğitimi başarı ile tamamlayan üyelere sertifikalarını takdim etti.

Son Eklenen Haberler
Türkiye için vizyoner projelerin öncüsüydü
Sosyal hayatında da öncüydü
Çağlar döneminde üyeye yönelik hizmetler