HABERLER
26.04.2017
Final-Four coşkusunu İTO’da yaşadık


Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın THY Euroleague play-off üçüncü maçında Panathinaikos’u yenerek adını Final-Four’a yazdırmasının coşkusunu İstanbul Ticaret Odası ile paylaştı.


İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Fenerbahçe’ye gönül veren İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyeleri ile Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı bir araya getirdi. Oda’nın merkez binasında düzenlenen toplantıda, Türkiye’de futbol ekonomisinin gelişimi konuşuldu.

GELİŞEN FUTBOL EKONOMİSİ

İTO Başkanı Çağlar, Fenerbahçe’nin her branşta gösterdiği başaranın uluslararası arenada Türkiye’nin tanıtımı için çok önemli olduğu vurguladı. Spor ekonomisinin günden güne gelişmekte olduğunu hatırlatan Çağlar, “Böyle toplantılar sayesinde iş dünyası ile spor dünyasını bir araya getirerek, spor ekonomisinin gelişiminde de bir sinerji oluşturuyoruz” dedi.

KONGRE ÜYESİ OLDULAR

İTO Meclis Üyesi ve Fenerbahçe Fatih Şubesi Başkanı Yahya Uğur, Oda ile birlikte yürütülen bu organizasyonla Fenerbahçe Spor Kulübü ve 40’a yakın Meclis Üyesini bir araya getirmiş olmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi. Uğur, Fenerbahçe’nin ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesine İstanbul Ticaret Odası’nın katkı sağladığını hatırlatarak, bu toplantı sayesinde Oda’nın birçok Meclis Üyesinin kongre üyesi olduğunu söyledi.

Son Eklenen Haberler
Türkiye için vizyoner projelerin öncüsüydü
Sosyal hayatında da öncüydü
Çağlar döneminde üyeye yönelik hizmetler